IFAT Eurasia 2017,
Avrasya’nın Lider Çevre Teknolojileri Fuarı

16 – 18 Şubat 2017

İstanbul Fuar Merkezi, Hol 9-10-11

2015 Katılımcı Listesi

2U1K Engineering and Consultancy Inc.* Hall 2 F 124
3F Kemira* Hall 2 E 105a
ABB* Hall 1 C 123
Abfall bringt Geld – Denner GmbH OA Connection X 1
Acevision (Beijing) Exhibition Hall 2 G 106
ADELMANN Umwelttechnik GmbH* Hall 2 E 112
Advantage Austria Ankara Hall 2 E 109 / E 110
Aerzen Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. Hall 1 A 125
Aerzener Maschinenfabrik GmbH* Hall 1 A 125
AGRU Kunststofftechnik GmbH Hall 2 E 109a
Air Treatment System srl Hall 2 E 114
Akademi Çevre Danışmanlık Ltd. Şti. Hall 2 G 122
Akar Makine San. ve Tic. A.Ş. Hall 2 G 116
Alp Chemicals S.A.* Hall 2 E 110c
Alp Kompozit Yapı A.Ş. Hall 1 D 119
AMB Technology GmbH Hall 1 C 116
Amphitec / Is-kaiser Seminar Foyer S 106
AMS Analitica Air Monitoring Systems* Hall 1 A 100
Anadolu Flygt Pompa Paz. ve Tic. A.Ş. Hall 1 D 106
ANDRITZ MeWa GmbH Hall 2 G 103
ANHUI Line Electric Pump Co., Ltd Hall 2 G 106d
Anhui Fangxing Industrial (Group) Hall 2 G 106b
Aquaconsult Anlagenbau GmbH Hall 2 E 110g
Aquaflex – Üçbeyler A.Ş. Hall 1 A 117
Aquasytems International NV* Hall 1 C 101
Arasya – Huber Hall 1 A 122
Arcet Endüstriyel ve Kimyasal Ürünler İth. İhr. ve Tic. Hall 1 D 126
Ardelt* Outdoor Area O 4
Argal* Hall 1 C 101
Arges Arıtma Makina Ltd. Şti. Hall 1 C 104
Arjes Recycling Innovation Hall 2 G 112c
ARM (Filterpress Plates)* Outdor Area O 14
Armes Arıtma Ltd. Şti. Outdor Area O 14
Arsan Kauçuk A.Ş. OA Connection X 3
Arsimak Hall 1 B 112
ARTEC Austrian Recycling Technology Hall 2 E 110c
ASIO spol.sr.o. Hall 1 D 124
Asoplast Technodrain Seminar Foyer S 102
Association of Hessian Chambers of Commerce and Industry (CCI) Hall 2 F 124
Asteknik Mak. San. ve Tic. A.Ş. Hall 1 A 116
Astim Endüstri A.Ş. Hall 1 B 118
Atarfil Hall 2 E 123
ATB Kleinkläranlagen* Hall 1 D 117
ATS T Conveyors* Hall 2 E 104
AVENTEK Technologies GmbH Hall 2 G 118
Avista* Hall 2 E 105a
AVK International A/S Türkiye Hall 1 A 124
AWITE Bioenergie GmbH* Hall 1 A 100
Axcentive* Hall 2 E 105a
Backhus GmbH* Outdoor Area O 4
Barthauer Software GmbH Hall 2 F 114a
Baştürk Mühendislik Çevre Teknolojileri Hall 1 B 106
BAYER Sanayi ve Ticaret A.Ş.* Hall 1 C 102
BDI BioEnergy Turkey Teknoloji Ltd.Şti. Hall 2 G 124
BDK Arıtma Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hall 1 D 100a
Benli Recycling Group Hall 2 E 120
Berson-UV Techniek* Hall 1 A 118
BHS Sonthofen GmbH Hall 2 E 107
Bilfinger Water Technologies GmbH Hall 1 C 102
Bilgeri Environtec GmbH* Seminar Foyer S 108
Binder+Co AG Hall 2 E 110h
Bioconservacion S.A* Seminar Foyer S 108
Biogasmart* Hall 2 E 121
Bioorient Biotechnlogy Ltd. Şti. Hall 1 A 111
Bioteknik Endüstri San. Tes. Danışmanlık Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Seminar Foyer S 108
Biyogaz Hochreiter A.Ş. Hall 2 F 120a
Bluestar* Hall 2 E 105a
B-M-T Otomasyon Robot ve Ekipmanları A.Ş. Hall 2 E 112
Brenntag Kimya Tic. Ltd.Şti. Hall 2 E 105a
Brentwood Europe Hall 2 F 104
Bronneberg Bv* Hall 2 E 112
BUCHER Municipal* Hall 2 G 101
Budapest Wasterworks Hall 1 D 100
Business France Hall 2 E104
BÜSCH Technology GmbH Hall 2 F 114b
Camec – GENIUS Division Hall 2 E 105a
CDR Pompe* Hall 1 A 120
Cerlic* Hall 1 A 127
Chemitec Srl.* Hall 1 C 101
Christof Technology + Engineering GmbH Hall 2 E 110b
Clariant SE Hall 2 F 108
CNIM Hall 2 E 104
CNP – Technology Water and Biosolids GmbH Hall 1 C 102
Controlmatik* Hall 1 A 103
Conveco* Hall 2 E 121
Convex Ltd. Şti. Hall 2 E 121
Coplan AG Hall 2 G 115b
Coşkun Treatment Systems Hall 1 A 112
CraneGmbH* Hall 1 A 120
Cri-Man* Hall 2 E 121
CST Industries, Inc* Hall 1 C 101
Czech Water Alliance Hall 2 F 104
CzechTrade Hall 2 F 104
Çeksan Yol Süpürme Araçları Outdoor Area O 17
ÇMO – Tmmob Çevre Mühendisleri Odası Seminar Foyer S 101
Delta Ohm* Hall 1 A 127
Delta Su Teknolojileri ve Sistemleri Hall 1 A 118
Deniz Mühendislik Arıtma A.Ş. Hall 1 D 104
Depa* Hall 1 A 120
Depa Diaphragm Pumps* Hall 1 B 124
Di Uk Limited* Hall 1 D 106
Diesoil Enegineering AG Hall 2 F 108
Disan Hidrolik Makina Hall 2 F 116
Doğa Sektörel Yayın Grubu Seminar Foyer S 109
Doğuş Tekstil ve Temizlik Makineleri Ltd. Şti. Outdoor Area O 15
DOPPSTADT Calbe GmbH* Hall 2 G 101
Doseuro Srl.* Hall 1 C 101
Dow Water & Process Solutions* Hall 2 E 105a
Dreno Pompe Srl.* Hall 1 C 101
DTR* Hall 2 E 107
DTR Endustries* Hall 2 E 102
Durko Çevre Enerji Tekniği ve Ticaret A.Ş.* Hall 1 D 113
Durko End. Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Hall 1 A 103
Ebro Armaturen* Hall 1 B 110
Ebro Armaturen Vana ve Otomasyon Hall 1 B 110
Ecomembrane* Hall 2 E 121
Efe Endüstri ve Ticaret A.Ş. Outdoor Area O 2
Eggersmann Anlagenbau * Outdoor Area O 4
Ekonerji Çevre ve Enerji Sistemleri Ltd.Şti. Hall 1 C 108
Ekolojik Enerji A.Ş. Hall 2 F 128
Elro* Hall 1 A 120
Elro Peristaltic Pumps* Hall 1 A 120
Emak Geri Dönüşüm Sistemleri A.Ş. Hall 2 E 113
Emec Srl.* Hall 1 C 101
Emi Çevre Makinaları San ve Tic A.Ş. Outdoor Area O 13
EMS Makine İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti Ourdoor Area O 12
Endress + Hauser Hall 1 A 101
ENERMAK* Hall 1 C 102
ENKA Pazarlama AŞ.* Hall 2 F101a
Enka Pazarlama İhr. İth. A.Ş. Hall 2 F 116a
Ennox Biogas Technology GmbH Hall 1 D 121
Enotek Ltd.Şti. Hall 1 A 127
Enta Mühendislik Arıtma Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti. Hall 1 D 118
Environmental Dynamics International* Hall 1 C 101
Envirotec GmbH Hall 2 F 124b
Erensan Isı Tekniği* Hall 1 C 123
Esçem Çevre Laboratuvarları Ltd. Şti. Hall 1 A 100
ESTRUAGUA Water Treatment Equipment Hall 1 A 128
ETA Ekipman Hall 1 C 101
Everblue International Ltd* Hall 1 A 118
Evoqua* Hall 1 C 123
Excellence Pump* Hall 1 A 120
Exitcom Recycling San. Tic. Ltd. Şti. Hall 2 E 117
Extrac* Hall 1 A 113
FAF Vana San. ve Tic. A.Ş. Hall 1 B 123
FERI-TRI S.A. OA Connection X 2
Festo AG & Co.KG Hall 1 C 102
Festo Sanayi ve Ticaret A.Ş.* Hall 1 C 102
Firefly AB Hall 2 F102
Flitech* Hall 1 A 113
Forrec Srl. Hall 2 E103
Forsen Makine Servis ve Ticaret A.Ş. Outdoor Area O 4
Gardner Denver Schopfheim GmbH Hall 2 G 112b
GE Measurament & Control* Hall 1 A 127
GEA 2H Water Technologies GmbH Hall 1 C 124
Gebr. Heyl Vertriebsgesellschaft mbH Hall 1 C 102
Gebrüder Lödige Maschinenbau GmbH Hall 2 G115a
GEH Wasserchemie GmbH&Co.KG Hall 1 C 102
Geri Kazanım Sanayicileri Derneği Seminar Foyer S 110
German Water Partnership e.V. Hall 1 C102
Gesu Arıtma Sistemleri San. ve Tic. Hall 1 A 119
GEZER Endüstri İnş. San. ve Tic. A.Ş. Hall 2 F 114c
Gökşin İnşaat Ltd. Şti. OA Connection X 6
Grimm&Wulff Industrie Anlagen GmbH* Hall 1 A 118
Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti. Hall 1 A 114
Güneri Makine San. ve Tic. A.Ş. Outdoor Area O 5
Haaga Mekanik Süpürücü* Outdoor Area O 15
Haarslev Industries GmbH Hall 1 C 102
Hach Lange Su Analiz Sistemleri Hall 1 C 118 – C 120
Hailo-Werk Hall 2 G 125
Hako Clean Ahead* Outdoor Area O 15
Hamle A.Ş. Hall 1 A 121
HAMMEL Recyclingtechnik GmbH Hall 2 F101a
Hammelmann GmbH* Outdoor Area O 5
Hamos GmbH Hall 2 F 114g
Haus Centrifuge Technologies Hall 1 A 110
Hessen Trade & Invest GmbH Hall 2 F 124
HF Scentific* Hall 1 A 127
Hitachi Zosen Inova Hall 2 F 108
Holmatro Hall 2 G-104
Homa Pumpenfabrik GmbH Hall 1 C 102
HORSTMANN Anlagentechnik GmbH Hall 2 F 120c
HPC AG Hall 2 F 124
Huanchuang (Xiamen) Technology Co. Ltd. Hall 2 G 106a
Hungarian Water Cluster Hall 1 D 100
Huntsman* Hall 2 E 105a
Husmann Umwelt-Technik GmbH Hall 2 F 120b
Hydromethan AG Hall 2 F 108
I.C.E AG Hall 2 F 108
I+M GmbH & Co.KG Hall 2 F 114f
IE expo 2015 Hall 1 C 100
IFAT 2016 Hall 1 C 100
IFAT Environmental Technology Forum Africa 2015 Hall 1 C 100
IFAT India 2015 Hall 1 C 100
IN-EKO TEAM S.r.o. Hall 2 F 104
Ing. Bonfiglioli S.p.a* Hall 2 F 116a
Injecta* Hall 1 A 103
In-Situ* Hall 1 A 127
INTEWA water reuse and stormwater Hall 1 D 124
Ist GmbH* Outdoor Area O 5
ITC* Hall 1 C 123
ItN Nonavation A.G. Hall 1 B 115
İnan Plastik Makinaları San.ve Tic. Ltd.Şti. Hall 2 F 113
İstaç İstanbul Çevre Yönetimi San. ve Tic. A.Ş. Hall 2 E 116
İzaydaş İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. Hall 2 E 118
İzmir İli Çevre Koruma Vakfı Seminar Foyer S 122
J. Emmerich Pumpen* Hall 1 A 120
Jacobi Carbons* Hall 2 E 105a
Jenz Gmbh* Outdoor Area O 4
JUTA a.s. Hall 2 F 104
KAESER Kompressoren SE Hall 2 F 114e
KAKAD – Katı Atık Kirlenmesi Araştırma Ve Denetimi Türk Milli Komitesi Seminar Foyer S 105
KARYER – TATMAK Hall 2 G 101
Kazancı Çevre Tekniği Hall 1 D 114
Key to Metalis AG Hall 2 F 108
Kirloskar Brothers Limited Hall 1 D109
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Outdoor Area O 3
Komptech GmbH Hall 2 E 110f
Krohne* Hall 1 D 116
Krohne Otomasyon Hall 1 D 116
KRÖGER Greifertechnik GmbH & Co. KG.* Outdoor Area O 4
Kumasoft Gmbh* Hall 2 E 112
Lenzing Technik GmbH Hall 2 E 110j
Leroux & Lotz Technologies Hall 2 E 104
LG NanoH2O Inc.* Hall 1 A 118
LIFETECH s.r.o. Hall 2 F 104
Lindner-Recyclingtech GmbH Hall 2 E 110i
Litree Purifying Company* Hall 1 D 114
LLC “TERS” OA Connection X 5
Louritex Lda* Hall 2 E 112
Ludwig Pfeiffer GmbH & Co. KG Hall 1 B- 124
Makro Çevre Koruma Hall 1 A 115
Map* Hall 1 A 113
Mapro International S.p.A.* Hall 1 C 101
Marchet – Chamber of Commerce Of Ancona Seminar Foyer S 102
MARVES v.o.s. Hall 2 F 104
Masias Recycling Hall 2 F 123
Masias Recycling SL.* Hall 2 F 123
Mass Hydro Hall 1 D 122
Matthiessen Lagertechnik GmbH Hall 2 E 102
Maxtrans End. Pompa Armatür Ltd. Şti Hall 1 A 120
MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG Hall 1 B 124
Merck* Hall 1 A 127
Metrotek Altyapı Teknolojileri İnşaat A.Ş. Outdoor Area O 6
Microdyn-Nadir GmbH Hall 1 C 102
Microlan* Hall 1 A 127
Microlevel* Hall 1 A 103
Miranda Wastewater Treatment Co. Hall 1 C 114
Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. Hall 2 E 124
MODEPO (Moduler Depot Systems)* Outdor Area O 14
Modern Water Inc* Hall 1 A 127
Mono Pumps Ltd* Hall 1 D 106
M-U-T GmbH Hall 2 E 109b
Net Mak* Hall 2 G-104
NETZSCH Pumpen & Systeme GmbH Hall 1 D 113
Neuros Co.Ltd.* Hall 1 C 101
Neuson Ecotec GmbH* Hall 2 F 116a
New ECO-TEC Verfahrenstechnik GmbH Hall 2 F 120d
Nord Engineering s.r.l. Outdoor Area O 16
Norm Bağlantı Elemanları* Hall 1 C 123
Nurmak Araç Üstü Ekipmanlar Mak. Oto. San. Tic. Ltd. Şti. Outdoor Area O 1
NürnbergMesse GmbH Hall 2 F 124
Odournet Group Hall 2 E 131
Oilex GmbH Hall 2 F114d
Oli* Hall 1 A 113
Omya International AG Hall 2 F 108
Omya Madencilik A.Ş.* Hall 2 F 108
Ontrol* Hall 1 C 123
Optima Elektro Hidrolik Ltd. Şti. Outdoor Area O 8
Orglmeister Hall 2 G 125d
Öz-kan Makine A.Ş. Hall 1 B 116
PALL Waterprocessing GmbH* Hall 1 A 118
Partech* Hall 1 A 127
PCF Elettronica* Hall 1 A 100
Pellenc ST Hall 2 E 104
Pentair Hall 2 G 114
Pentair Teknoloji Sistemleri Ltd. Şti.* Hall 2 G 114
Phoenix Contact Elektronik Tic.Ltd.Şti. Hall 1 C 110
Pieralisi S.p.A.* Hall 1 C 101
Pivasis Engineering & Machine* Hall 2 G115a
Plastik Koli İmalat San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Hall 2 E 128
Polat Makine San. Ve Tic. A.Ş. Hall 1 B 114
Polyeco S.A. Hall 2 F 126
Predl Austria Ges.m.b.H. Hall 2 E 110d
Profimak Makine Otomotiv A.Ş. Outdoor Area O 9
Progeco* Hall 2 E 121
Promeka Arıtma Sistemleri Ltd.Şti. Hall 1 D 112
Protec Arisawa Spa* Hall 1 A 118
Pureco Ltd. Hall 1 D 100
Rädlinger primus line GmbH Hall 2 G 115c
Radüs Dergisi Outdoor Area O 9
Ragazzini Srl* Hall 1 C 101
Ram Europe Seminar Foyer S 124
Rausch GmbH* Outdoor Area O 5
Recycling Industry – Grup E Yayıncılık Seminar Foyer S 113
Recydia A.Ş. Hall 2 F 118
Redco Proses Mühendislik Hall 1 B 122
Rikutec Richter Kunststofftechnik GmbH & Co. KG* Hall 1 D 117
Rocker * Hall 1 A 127
Rom BV* Outdoor Area O 5
Romag aquacare AG Hall 2 F 108
Roncuzzi* Hall 1 A 113
Roots Division* Hall 1 D 106
Rothmaier GmbH* Hall 1 B 122
Sabo S.A. OA Connection X 4
Savio* Hall 2 E 121
Say Su Antma San. ve Tic. Ltd.* Hall 1 C 102
SCAN* Hall 1 A 127
SCHIEBEL Antriebstechnik GmbH Hall 2 E 110m
Schiebel Aktüatör San. ve Tic. Ltd. Şti.* Hall 2 E 110m
Sebigas Hall 2 E 127
Seçil Kauçuk San. ve Tic.A.Ş. Hall 1 A 126
Seda Environmental TR Makine Geri Dön. San ve Tic. Ltd Şti* Hall 2 E 112
Seda Umwelttechnik GmbH* Hall 2 E 112
SEKO Endüstriyel Pompa ve Proses Hall 1 B 119
Seko SPA* Hall 1 B 119
Semsan Pompa* Hall 1 C 123
Senkron Mekatronik A.Ş.* Hall 1 D109
Sennebogen Maschinenfabrik GmbH* Outdoor Area O 4
SERKUT Su Teknolojileri Lt.Şti. Hall 1 C 123
Sewerin Hall 1 C 102
SFR SU Arıtma Teknolojileri ve Depolama Plastik Sanayi Ticaret A.Ş. Hall 1 D 117
Sigma Pompa ve Çevre Tek. San. ve Tic. A.Ş. Hall 1 A 106
Silofab* Hall 1 A 113
SMS Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş. Hall 1 D 102
Snf Floerger Kimya San.ve Tic. Ltd. Şti Hall 1 D 120
Solarsis Çevre ve Enerji Hall 1 B 122
Solbien a.s. Hall 2 G 108
Sommer Messtechnik Hall 2 E 110e
Sotralentz Habitat* Hall 1 D 117
Speco* Hall 1 A 113
Standard Pump* Hall 1 A 120
Standart Pompa A.Ş. Hall 1 A 102
Steinert Hall 2 F 101
Struktol* Hall 2 E 105a
Su ve Çevre – İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti. Seminar Foyer S 111
Sulzer* Hall 1 A 106
Sülzle Klein GmbH Hall 1 C 102
Sülzle Kopf Anlagenbau GmbH Hall 1 C 102
Swissenviro GmbH Hall 2 F 108
Sydex Srl* Hall 1 C 101
Systea* Hall 1 A 127
Systech* Hall 1 A 127
Şantes Incinerator Hall 2 E 126
T. C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı VIP Foyer V 101
T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı VIP Foyer V 103
TALIS Hall 2 E 101
TAYÇED Seminar Foyer S 120
Techno Cm* Hall 1 A 113
Teknik Debi Engineering Hall 1 B 115
Teknik Debi Engineering Const. & Trade Ltd. Co.* Hall 1 B 115
Teledyne ISCO* Hall 1 A 127
Thöni Industriebetriebe GmbH Hall 2 E 109c
Tiroler Rohre GmbH Hall 2 E 110k
TKN filtre nozul ve biofilter media Hall 1 B 125
T-MAX* Hall 2 F 114g
Topkapı Endüstri A.Ş.* Hall 2 F 114e
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş. Hall 2 F 121
Torencon Mühendislik & Danışmanlık* Hall 2 F 114a
Torex* Hall 1 A 113
Toro Equipment Hall 2 E 129
Toshiba* Hall 1 C 123
Trelleborg Ridderkerk BV Hall 1 B 126
Trislot Hall 2 E 125
Trymet Sp. Zoo ZWM OA Connection X 4
Turbomax Co, Ltd* Hall 1 D 106
Tuthill Vacuum & Blower Sytems* Hall 1 C 101
TÜDAM Değerlendirebilir Atık Malzemeler Sanayicileri Derneği Seminar Foyer S 112
TÜKÇEV Tüketici ve Çevre Eğitimi Vakfı İktisadi İşletmesi Seminar Foyer S 122
TÜMAKÜDER Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği Seminar Foyer S 103
UFT Umwelt- und Fluid-Technik GmbH Hall 1 C 102
Ultraflux – Expert in flow meters Hall 2 E 104
UNTHA shredding technology GmbH Hall 2 E 110a
Üstün-El Temizlik Makinaları San. ve Tic. Ltd.Şti. Outdoor Area O 11
Va Tech Wabag Su Teknolojisi Hall 2 F 122
VAG-Armaturen GmbH Hall 1 C 125
VANDEL SAS Hall 2 F 104
VAPO spol. s.r.o. Hall 2 F 104
Varisco* Hall 1 A 120
Vaughan Chopper Pumps* Hall 1 A 120
Vecoplan AG* Hall 2 F 116a
Walter Materials handling Hall 2 E 104
Wam Group Hall 1 A 113
Waste et Water SARL Hall 2 E 104
Waterleau Hall 1 A 129
WEHRLE Umwelt GmbH Hall 2 F 114c
Wiefferink B.V* Seminar Foyer S 108
Wilo Pompa Sistemleri A.Ş. Hall 1 A 300
Wisy AG Hall 2 G 125
WRS Italia S.r.l. Seminar Foyer S 104
Wtw GmBh* Hall 1 A 103
Xylem Water Solutions AB* Hall 1 D 106
Yatırımlar Haftalık Proje ve İhale Araştırma İnceleme Dergisi Seminar Foyer S 107
Zhejiang Xiandai Pump Co.Ltd. Hall 2 G 106c

* represented by distributor

Son Güncelleme 10 Nisan 2015

Destekleriyle